מידע

הקודחים שבת - שירותי החברה:

חברת הקודחים שבת מעניקה ללקוחותיה את מגוון השירותים הרחב ביותר בתחום הקידוחים ובנושאים הקשורים אליהם. קבלנים, לקוחות פרטיים ומוסדיים שונים מקבלים מענה לכל מצב ולכל צורך שמתעורר.

     בדיקת הקרקע ואבחון: המומחים של חברת הקודחים שבת יבצעו בדיקה של הקרקע באתר הבנייה המיועד ויאבחנו בצורה מקצועית את סוג הקרקע והמבנה שלה, את מידת היציבות והלחות שלה ואת מידת השיפוע שלה. כל אלה ועוד הן אמות מידה חשובות בקביעת סוג הקידוח המומלץ והמתאים לסוג המבנה האמור לקום על הקרקע הזאת.

      קביעת סוג הקידוח: בתום בדיקת הקרקע ותנאי השטח הייחודיים יגיע צוות המומחים המיומן של חברת הקודחים שבת למסקנה באשר לסוג הקידוח הרצוי, שיתן מענה לצרכים הייחודיים של מזמין העבודה. חשוב לזכור כי לעולם אין שני קידוחים זהים.

      קידוחי בטוניט: קידוחי בטוניט הם אחד מסוגי הקידוח שבהם מתמחה חברת הקודחים שבת. קידוח בטוניט הינו סוג קידוח שבמהלכו מוחדר לתוך החור שנפער חומר הקרוי בטוניט. החומר מוחדר במקביל לעבודת הקידוח ויוצר מעין מילוי לחור הפעור. המילוי הזה מייצב את החור, מונע את קריסתו ושומר על יציבות הקרקע. מילוי הבטוניט גם יכול לספוג כמות גבוהה של נוזלים, שאלמלי נספגו היו עלולים להשפיע על יציבותו של החור שנפער. מילוי כזה מסוגל לשמור על אטימות ויציבות הקרקע בעת קידוח ואטימה. בתום הקידוח ישנו כלי המוציא את החומר בשלמותו מהחור שנקדח. אחד היתרונות הגדולים של בטוניט הוא האפשרות למחזר אותו לשימושים נוספים.

      קידוח מיקרופייל: קידוח כזה מתבצע כשהקרקע איננה יציבה מספיק בעזרת כלונסאות בקוטר 30-60 ס"מ. לרוב מתבצע קידוח מסוג זה באזורים הרריים.

     קידוח סלארי: קידוח בשיטה ייחודית המחדירה מקדח מלבני היושב על גבי מנוף או זחל אל תוך הקרקע שלא בשיטה סיבובית אלא בצורה ישירה, תוך הסתייעות במילוי בטוניט. בשיטה זו נותר אלמנט אשר חלקיו אחידים, בשל התכונות הייחודיות של שיטת העבודה והכלים.

√      קידוח סי אף איי (CFA): שיטת קידוח זו היא אחת השיטות המקובלות והפופולריות בישראל. בשיטה זו נעשה שימוש במקדח המבצע את עבודת הקידוח, ובמקביל לה מתבצעת הזרמה של בטון במטרה לייצב את הקרקע, בעזרת מזרק הנמצא בקצה המקדח. קידוח כזה הוא חיוני מאד במקומות שבהם הקרקע איננה יציבה והחור שנקדח עלול לקרוס. המקדח שבו נעשה שימוש בשיטת קידוח מעניינת וייחודית זו הוא עד 120 ס"מ, והוא המקדח הגדול מסוגו הנמצא בשימוש בישראל כיום.כלוב ברזל גדול המוחדר לחור דואג ליציבותו של הבטון עד להתייבשות שלו.

      עבודות מנוף: בנוסף לעבודות הקידוח השונות מספקת חברת הקודחים שבת גם עבודות מנוף.

כל השירותים השונים ועבודות הקידוח ניתנים על ידי צוות העובדים והמומחים המיומנים של חברת הקודחים שבת. הניסיון והוותק, המומחיות והחדשנות, יחד אם הציוד הטוב והאיכותי ביותר מעמידים את החברה רמה אחת מעל כולם.